Web sitenizin her aşamasında; kullanım kolaylığının sağlanması, her cihazda ve platformda uyumlu çalışması, kullanıcı alışkanlıklarıyla uyumlu hale getirilmesi, arama motorlarıyla uyumlu kodlamaya sahip olması gibi uzmanlık gerektiren çalışmaları özverili bir şekilde sağlanmaktayım
Bana Ulaşın : 0541 501 90 60
Email : hayrettinn52@gmail.com
Title Image

Hizmetlerim

Uzmanlık Alanlarım

Hizmetlerim

Dijital internet ortamında siteler arasında ki en büyük ayrım görsel özgünlük ve göze hitap etmektir.

İnternet ortamından veri erişimi sağlayabilmek ve bunu güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek benim için en değerli unsurdur.

Sağlam bir kurumsal kimlik geliştirmesine yatırım yapan bir kuruluş, müşterilerine ``biz kalmak için buradayız.`` der. Bu müşterilere uzun ömürlü bir işaret vermektedir.

Sitenizin arama motorları içerisinde yükselmesi, sizlere daha fazla tanınırlık, güvenilirlik ve elbette ki ziyaretçi sayısında ciddi bir artış olarak geri dönecektir.

Web tasarımı yaptırmak için bulunduğum bölgeden biriyle çalışmak gerekir mi?

Günümüz şartlarında iletişim olanaklarının artmasıyla sınırlar ortadan kalmış ve uluslararası düzeyde iş olanakları bulunmaktadır. En kötü ihtimal bulunduğunuz şehire atlar gelirim…

Daha önce bizim sektörde iş yaptın mı?

İnşallah yapmamışımdır. Yaptıysam ve ya halen yapıyorsam zaten size teklif vermeyeceğim. Hiç bir zaman birbirine rakip olabilecek iki firma ile aynı anda çalışmadım. Bununla birlikte daha önce hiç gitmediğim bir yeri keşfetmenin heyecanı gibisi var mı? Ben her sene aynı tatil köyüne gidenlerden değilim. Bırakın sektörünüzü heyecanla keşfedeyim!

Referans verebilir misin?

Gönül rahatlığı ile. Çalıştığımım firmaların yaş ortalaması 3 yıl. Yani ilk imzadan bu yana 3 yıl geçmiş. Dile kolay, hele bizim sektör için. Referans veremeyecek olsam, bu kadar uzun süre çalışıyor olmazdım diye düşünüyorum.

Gelen işleri beğenmezsek ne olacak?

İşte bunun cevabını henüz bilmiyorum…

Başka kişilerle de görüşüyoruz. Bize örnek çalışacaklar, siz de çalışır mısın?

Üzgünüz. Diğer müşterilerimize ve işimize olan saygımızdan ötürü örnek çalışma yapmıyoruz. Bizi anlayışla karşılayacağınıza eminiz.