Web sitenizin her aşamasında; kullanım kolaylığının sağlanması, her cihazda ve platformda uyumlu çalışması, kullanıcı alışkanlıklarıyla uyumlu hale getirilmesi, arama motorlarıyla uyumlu kodlamaya sahip olması gibi uzmanlık gerektiren çalışmaları özverili bir şekilde sağlanmaktayım
Bana Ulaşın : 0541 501 90 60
Email : hayrettinn52@gmail.com
Title Image

Hakkımda

Güvenebileceğiniz Kalite

Biraz Beni Yakından Tanıyın

Yola çıkmadan önce ilk aşama olarak ihtiyaçlarımızı planlı bir şekilde analiz eder ve çözüm odaklı size eğer katacağına inandığımız stratejik bir yol izlerim.

İhtiyaçlarımızı belirledikten sonra çıkardığımız yol haritasını sektöre uygun hedef kitle seçimini, tasarım konseptlerini ve uygulama örneklerini tam nokta atışı isabet edecek şekilde hazırlarım.

Şimdi ise en güzel yere geldik UYGULAMA aşamasına. Teknik alt yapısını en güncel  teknolojiler ile harmanlayarak dijital platformlarda sorunsuz bir şekilde yayına hazır hale getiririm.

Kaliteli ve başarılı projelerin ihtiyaçları asla bitmeyecektir, bitmemelidir. Kullanıcı deneyimini geliştirmek için web siteleri, alt yapı ve işlevsellik olarak güncel tutulmalıdır.

Dijital Dünyada Yerinizi Ayırtın!

İlgi ve Yeteneklerim

Neler Biliyorum?

İyi derecede Html,CSS,Javascript bilgisine sahibim ve web tasarım teknolojilerini yakından takip ediyorum. Projelerimi .Net MVC ve EntityFramework mimarisini kullanarak projeler hazırlamaktayım.

Grafik tasarım konusunda tecrübelerim vardır.İyi derecede Photoshop bilmekteyim.Logo,kartvizit ve kurumsal kimlik çalışmaları yürütmekteyim.

Aynı zamanda WordPress,Opencart gibi içerik yönetim sistemlerini profesyonel şekilde düzenleyebilmekteyim.

HTML - CSS 0
.NET MVC 0
Photoshop 0
Wordpress - Opencart 0

İzmir Ata Tente

İşin başlangıç kısmında bitimine kadar verdiğin hizmet için teşekkür ederim.Yeni çalışmalarda görüşmek üzere

20 Aralık 2016

Şahin İmalat

Kendimi şanslı hissettim sayenizde. Bu zamana kadar bir çok site kurdurdum, bir çok firma ile çalıştım. Fakat işini bu kadar seven ve başarılı işler sunan en önemlisi sözünde duran fazla bulamadım.

10 Şubat 2017

İzmir Senfoni.gov.tr

Bugune kadar olan süre içerisinde en ufak isteğimizi bile geri çevirmeyip ve zamanında dönüşlerinizle size tekrardan teşekkürlerimizi bildiririz .Başarılar...

5 Kasım 2016